پايگاه خبری تحليلي دانشجو آزاد

۱۲:۳۳:۱۰ - شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست دانشگاه آزاد واحد کرمان خبر داد؛
مزین شدن نام دانشگاه آزاد واحد کرمان به نام سردار دلها
منظری توکلی بیان کرد: با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری برای ترویج مکتب شهید سپهبد قاسم سلیمانی و تصویب هیات رئیسه دانشگاه آزاد واحد کرمان نام این دانشگاه به دانشگاه آزاد واحد شهید سپهبد قاسم سلیمانی تغییر می کند.

علیرضا منظری توکلی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در گفتگو با “دانشجو آزاد” اظهار کرد: عوامل شکل دهنده هویت هر فرد در جامعه ایدئولوژی، الگوها، روابط و کار است بنابراین جامعه ای که مطابق فرهنگ خود الگوهای مناسب ایدئولوژی را به جامعه عرضه کند درهویت یابی فرزندان خود موفق است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان عنوان کرد: نوجوانان و جوانان هر ملت با تثبیت هویتشان همواره مدافع فرهنگ و ایدئولوژی کشورهای خود هستند به همین دلیل کشورهای استعمارگر جهانی با استفاده از رسانه های متعددی که در اختیار دارند در تلاش هستند تا هویت افراد جامعه بشری را تحت تاثیر فرهنگ غربی وسکولار خود قرار دهند.

منطری توکلی تصریح کرد: متولیان امر تعلیم وتربیت به ویژه مسئولان دانشگاه ها وظیفه دارند الگوهای پرورش یافته ایدئولوژی اسلام را به جوانان و جامعه معرفی کنند و یکی از برجستگی های مکتب حیات بخش اسلام این است که بر خلاف مکتب های غربی و انسان ساخته می تواند محصول و دستاوردهای خود را به عنوان الگو معرفی کند.

وی با اشاره به اینکه سایر مکتب ها الگوی تربیتی مناسب ندارند گفت: در اسلام الگوهای بسیاری که حاصل آموزه های تربیتی قرآن و مکتب اسلام است وجود دارد که در راس آن ها ائمه معصومین و بعد از آن همه ی پیروان واقعی مکتب اسلام هستند که یکی از ستاره های درخشان پرورش یافته در مکتب اسلام، امام خمینی (ره) و امام خامنه ای شهید سپهبد قاسم سلیمانی است.

این مقام مسئول با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری برای ترویج مکتب شهید سپهبد قاسم سلیمانی یادآور شد: سبک زندگی شهید سلیمانی که دارای ابعاد متفاوت و روشن است می تواند الگوی مناسبی برای زندگی با اذت، شاد و موفق برای نسل جوان باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد واحد کرمان خاطرنشان کرد: براساس تصمیم شورای فرهنگی، هیات رئیسه و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان وهمچنین تایید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به دانشگاه آزاد واحد شهید سپهبد قاسم سلیمانی تغییر می کند.

وی تغییر نام دانشگاه آزاد را فقدانی تربیتی در جهت ترویج هرچه بهتر یک الگوی بی نظیر در جامعه دانست و مطرح کرد: همه ی جوانان و نوجوانان باپیروی از مکتب شهید سپهبد قاسم سلیمانی سعادت دنیا و آخرت نصیبشان می شود.

منظری توکلی در پایان عنوان کرد: طراحی سر درب دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با نام مبارک و غرور آفرین شهید حاج قاسم سلیمانی به مسابقه گذاشته خواهد شد و تمام دانشجویان که ذوق هنری دارند با شعله ی آتش عشقی که در سینه آن ها است به آفرینش آثار ماندگار برای طراحی سر درب دانشگاه آزاد واحد شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام نمایند و منتخب این طرح ها با نظر هیات داوران زینت بخش سر درب دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان می شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به https://b2n.ir/174017 مراجعه کنند.

انتهای پیام/ی

پاتوق دانشجوها کوثر سایت زنان کویر تابناك وب تابناك وب logo-samandehi