پايگاه خبری تحليلي دانشجو آزاد

16:09:43 - یکشنبه 16 اردیبهشت 1403
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام جشنواره‌های بین المللی و فناوری خوارزمی آغاز شد
پژوهشگران و فناوران تا پایان مردادماه ۱۴۰۳ فرصت دارند با مراجعه به سایت Khwarizmi.ir در سی و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی و سومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی ثبت نام و آثار خود را ارسال کنند.

به گزارش دانشجو آزاد:  سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران سی و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی و سومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی را با توجه به برنامه جهانی توسعه پایدار و یافتن راه حل‌های قابل اجرا در مقابل چالش‌های اصلی برگزار می‌کند.

زمینه‌های علمی مورد پذیرش. زیست فناوری و علوم پایه پزشکی. محیط زیست

علوم پایه. فناوری‌های شیمیایی. صنایع پیشرفته و مدیریت هوشمند فناوری. مهندسی مخابرات هوش مصنوعی و فناوری کوانتوم. فناوری نانو. مهندسی مکانیک. مهندسی مکاترونیک. مهندسی هوافضا مهندسی عمران. مدیریت آب کشاورزی و منابع طبیعی. مواد، متالورژی و انرژی‌های نو. هنر. مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات. معماری و شهرسازی. مهندسی برق و کامپیوتر

محور‌های پژوهشی

طرح‌های بنیادی

طرح‌های کاربردی

طرح‌های نوآوری و فناوری

برای شرح مبسوط زمینه‌های علمی مورد پذیرش و گرایش‌های مرتبط به راهنمای شرکت در سی و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی و سومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی به نشانی https://ka.irost.org مراجعه نمایید.

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از تمام اساتید دانش پژوهان دانشجویان فناوران شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری مراکز، رشد شرکت‌های دانش بنیان صاحبان صنایع و … دعوت به شرکت و ارایه طرح مینماید

متقاضیان میتوانند تا پایان مهلت طرح‌های شاخص در بی اثر کردن تحریم‌ها ثبت نام با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی – جشنواره بین المللی خوارزمی اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام الکترونیکی و ارسال طرح به دبیرخانه از اردیبهشت ۱۴۰۳ تا پایان مرداد ۱۴۰۳ است

انتهای پیام/

پاتوق دانشجوها کوثر سایت زنان کویر تابناك وب تابناك وب logo-samandehi