پايگاه خبری تحليلي دانشجو آزاد

۱۱:۰۹:۴۳ - سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نه نمره، نه ساندیس؛
۹ سال جهاد مخلصانه گروه آیه های ایثار دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در مناطق محروم
گروه جهادی آیه های ایثار در مدت زمان فعالیت حدود ۹ساله خود با برگزاری چندین اردوی جهادی در حوزه های عمرانی ، فرهنگی ، تربیتی و ، قدم های روشنی در راه لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر حضور دانشجویان در حوزه جهادی برداشته است .

به گزارش “دانشجوآزاد” گروه جهادی دانشجویی آیه های ایثار  وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر رفسنجان جنوب در تابستان سال۱۳۸۷ توسط اعضا بسیج دانشجویی این دانشگاه پایه گذاری شد.

این گروه در مدت زمان فعالیت حدود ۹ساله خود  با برگزاری چندین اردوی جهادی در حوزه های عمرانی ، فرهنگی ، تربیتی و  ، قدم های  روشنی در راه لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر حضور  دانشجویان در حوزه جهادی  گام برداشته است .

گفتنی است از ابتدای فعالیت این گروه تا به امروز بالغ بر ۲۰ اردو و دوره جهادی  با حضور و استقبال دانشجویان خواهران و برادران در مناطق استان کرمان برگزاری شده است .

اقدامات انجام شده در این دوره ها شامل آموزشی دوره های قرآنی، احکام ، عمرانی شامل ساخت و تکمیل مدرسه روستایی و مسجد روستا و…. بوده است.

در حال حاضر گروه جهادی ایه های ایثار  با همراهی نهاد های حمایتی از جمله جهاد سازندگی کرمان و دانشگاه ولیعصر  در حال برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های آموزشی و تربیتی و عمرانی در مناطق محروم استان کرمان می باشد.

پاتوق دانشجوها کوثر سایت زنان کویر تابناك وب تابناك وب logo-samandehi