پايگاه خبری تحليلي دانشجو آزاد

۱۱:۳۷:۳۴ - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹دی یوم اللهی است که فراموش نخواهد شد/ مردم مانع از سقوط نظامی می شوند که از جنس خودشان است
مدیر سابق بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد  گفت: ۹ دی ماه از این رو هیچ گاه فراموش شدنی نیست که  یوم الله است و قطعا گذر زمان نیز فتنه و فتنه گران را تطهیر نخواهد کرد و نباید ظلم آنها به انقلاب اسلامی را فراموش کرد.

به گزارش “دانشجوآزاد” علی سالارکریمی دبیر سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستانهای جیرفت و عنبراباد و فعال دانشجویی جنوب استان کرمان پیرامون سالروز حماسه ۹ دی ماه گفت : دشمنان انقلاب به این نتیجه رسیده بودند که با روش های سخت امکان آسیب زدن به انقلاب اسلامی برایشان غیر ممکن است لذا در سال ۸۸ از مسیر جنگ نرم برای آسیب به انقلاب وارد میدان شدند.

 

وی بیان داشت: با توجه به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده بود که با جنگ سخت نمی تواند به انقلاب اسلامی لطمه ای وارد کند لذا با بهره گیری از جنگ نرم که یکی از مصادیق آن انقلاب های رنگین است تصیم گرفتند با ایجاد تفرقه و اختلافات داخلی بین آحاد ملت با قصد فروپاشی از درون، این انقلاب را دچار چالش کنند.

 

دبیر سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جیرفت عنوان کرد: در فتنه متاسفانه عده ای از درون مغرضانه و عده ای هم جاهلانه آب به آسیاب دشمن ریختند و در آسیب به انقلاب با دشمنان ملت ایران هم صدا شدند.

 

سالارکریمی گفت: فتنه گران در سال ۸۸ با اتهام دروغین تقلب، تحت عنوان اسم رمز آشوب اردوکشی خیابانی کردند و به اموال عمومی آسیب زدند و به ارزش ها و مقدسات ملت مسلمان ایران جسارت کردند.

 

این فعال دانشجویی  افزود: فتنه گران اموال مردم را به آتش کشیدند، چادر از سر بانوان ربودند، بین مردم اختلاف افکنی کردند و حتی عکس حضرت امام (ره) را پاره کردند و به اصل ولایت فقیه جسارت کردند.

 

علی سالارکریمی گفت:فتنه گران در نهایت حرمت عاشورا را شکستند و به ساحت مقدس اباعبدالله (ع) جسارت کردند و نتیجه همه این اقدامات امیدواری دشمن بود.

 

ایشان خاطر نشان کرد : فتنه گران در آن سال با اقداماتشان نظام اسلامی را تا لبه پرتگاه بردند اما توده های ملت و پیکره جامعه اسلامی ما با تشخیص به موقع و حرکت لازم با دفاع ازانقلاب، ارزش ها و حریم ولایت، طومار فتنه گران آشوب گر را در هم پیچیدند و مانع سقوط نظام و انقلابی شدند که از جنس خودشان بود.

 

وی تصریح کرد: ملت ایران در ۹ دی با بصیرت خود انقلابی را که به بهای خون فرزندان و جوانان این مرز و بوم  را به دست آورده بودند از چنگ دشمن نجات دادند و همه توطئه های دشمنان را نقش بر آب کردند.

 

مدیر سابق بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد   اظهار داشت: ۹ دی ماه از این رو هیچ گاه فراموش شدنی نیست که  یوم الله است و قطعا گذر زمان نیز فتنه و فتنه گران را تطهیر نخواهد کرد و نباید ظلم آنها به انقلاب اسلامی را فراموش کرد.

بر چسب ها: ,
پاتوق دانشجوها کوثر سایت زنان کویر تابناك وب تابناك وب logo-samandehi