پايگاه خبری تحليلي دانشجو آزاد

۹:۳۱:۰۱ - چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روح افزا در دانشگاه آزاد کرمان مطرح کرد؛
برهنه شدن در جامعه غربی بالاترین تجارت شده است
عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان گفت: خانمی که پزشک یا مهندس است و می تواند کار کند، هنرمند است چرا که خلاق است اما از نظر برخی اینها ملاک نیست مگر اینکه بروز جنسی داشته باشد؛ هدف نهاد زنان سازمان ملل از مطرح کردن برابری جنسیتی همین است

به گزارش “دانشجوآزاد”​​فرشته روح افزا در نشستی با عنوان زن و جهانی شدن در جمع دانشجویان و طلاب خواهر دانشگاه آزاد کرمان گفت: نهاد زنان سازمان ملل مقوله ای نو است که دو هدف برابری جنسی و توانمندسازی زنان را دنبال می کند.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان گفت عنوان کرد: زمانی که خانم کلینتون مسئول آن بود، طرحی را اعلام کرد که با مسائل زنان در کشورها آشنا هستند و مشغول کردن زنان را مطرح کرد که تا چند دهه دیگر، پست های مدیریتی را به بانوان اختصاص می دهیم که متولی جهان شوند.

وی افزود: آنها معتقدند اگر بتوانیم نوع زندگی مردم را تغییر دهیم و مدلی که ما می خواهیم زندگی کنند، پس از مدتی جهان در دست ماست و هیچ دغدغه ای نداریم لذا برنامه ریزی های مختلف دستگاه های مختلف خبری و فیلم های جهان در این خصوص انجام می گیرد.

روح افزا تصریح کرد: بحث زنان سازمان ملل این است که برابری جنسیتی در همه کشورها نهادینه شود و برای این کار برنامه ریخته اند که سند ۲۰۳۰ یکی از این برنامه است و اعتقاد دارند از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۵ در خصوص زنان و همچنین کاهش نرخ جمعیت موفق بوده اند.

این کارشناس مسائل فرهنگی خاطرنشان کرد: در این زمینه از ۱۷ بند استفاده کرده اند که یکی از آنها فقرزدایی است که در ظاهر طرح مناسبی است اما با جمعیت کم عملی می شود؛ ویروس ایدز در پنتاگون ساخته شد که کشنده باشد چرا که میزان منابع جهان محدود است و می خواهند تنها خود از این منابع استفاده کنند.

وی بیان کرد: این سازمان شاید عنوان کند که ما نیاز به نفت شما (ایران) نداریم چرا که تا به الان مفت به دست آورده اند و بعد از این هم می خواهند مفت به دست آورند.

روح افزا ابراز کرد: قبلا مواد مخدر بالاترین تجارت بود اما امروزه پورن (برهنه بودن) بالاترین تجارت است؛ زنی برای جهان خوب است که احساس کند توسط مردان دیده می شود و زمانی که این احساس ارضا شود، گمان می کند خوب است و فکر می کند زنی خوب است که همه جا برهنه، طناز و زیبا باشد و بااین پتانسیل ها می تواند افراد را به زانو درآورد.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان گفت با بیان اینکه دین پیامبر در عاشورا نجات پیدا کرد، اظهار داشت: حضرت زهرا (س) بود که همه را در عاشورا آموزش داد، شش ماهه تقدیم کرد و اگر درکربلا سیلی خوردند، حضرت زهرا بود که سیلی خورد و همین است که زهرای پیامبر، خیر کثیر می شود.

وی با ابراز تاسف از اینکه امروز به زن ارزش و بهای کمی داده می شود، یادآور شد: توان زن این نیست که جسم خود را به منصه ظهور برسانند؛ برخی زنان حاضر در جشنواره فجر جزو زنان ارزان بودند؛ برخی فکر می کنند برای اینکه پرستیژ داشته باشی باید خود را ابزاری برای مردان کنی که دراین صورت فردی مانند مهناز افشار می شوی؛ اینکه مردی را در جشنواره بغل کنی، هنر است؟

روح افزا عنوان کرد: خانمی که پزشک یا مهندس است و می تواند کار کند، هنرمند است چرا که خلاق است اما از نظر برخی اینها ملاک نیست مگر اینکه بروز جنسی داشته باشد؛ هدف نهاد زنان سازمان ملل از مطرح کردن برابری جنسیتی همین است.

وی با اشاره به مقوله ازدواج سفید اذعان داشت: ازدواج سفید ازدواجی کاملا سیاه است که شروع آن عمل شنیع زنا است که از آن لذت می برند؛ در این ازدواج زنی که ابزار واقع شده است، باید پدر بچه را از بانک دی ان ای پیدا کند و پس از آن نوبت انتقام فرزند از جامعه می شود و در نتیجه قتل و خودکشی افزایش پیدا می کند؛ این از نظر سازمان ملل، به معنای برابری جنسیتی است.

این کارشناس مسائل فرهنگی تصریح کرد: مادر شدن قبل از اینکه ثمره ای برای بچه داشته باشد، زن را به اوج می رساند؛ اینکه جامعه غربی آن را درک نکند، قبول  دارم اما مسئولین  کشوری ما که الگوی فاطمی دارند، نمی توانند آن را درک کنند.

روح افزا با اشاره به اینکه در سند ۲۰۳۰ در سن سه سالگی آموزش جنسی آمده است که کمترین آن خودارضایی کودک است، مطرح کرد: همچنین یکی از ابعاد توانمندی زنان از نظر نهاد زنان سازمان ملل این است که زن دیگر در روستاها کار کشاورزی نداشته باشد.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان گفت خاطرنشان کرد: زن اگر احساس بزرگی نکند که نمی تواند امثال سردار سلیمانی و امام خمینی را تربیت کند؛ باید سبک زندگی جامعه غربی را مطالعه کنیم تا تهوع بالا آمده آنها را بلغور نکنیم.

انتهای پیام/

پاتوق دانشجوها کوثر سایت زنان کویر تابناك وب تابناك وب logo-samandehi